Warning: Illegal string offset '' in /data/web/virtuals/23188/virtual/www/domains/hobbymarkety.cz/wp-content/themes/hobby/single.php on line 11
Baumax Pardubice | Obchody Baumax | Hobbymarkety

Baumax Pardubice

3.57 avg. rating (70% score) - 7 votes

Hobbymarket Baumax Pardubice najdete na adrese Poděbradská ul. 295, Pardubice. Obchody Mountfield nabízí široký sortiment zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

Adresa

Ulice Poděbradská ul. 295
Město Pardubice
PSČ 530 09

Kontaktní informace

Telefon +420 466 897 955-8
Email zakaznicka.linka@baumax.com
Web www.baumax.cz

Další informace

Otvírací doba po-ne: 8.00 – 20.00

Hodnocení Baumax Pardubice, Vaše zkušenosti

Máte přesnější informace o hobbymarketu? Napište nám nebo přidejte komentář. Byli jste spokojeni s nabídkou zboží, služeb a personálem? Ohodnoťte hobbymarket, napište své zkušenosti!

Mapa obchodu Baumax Pardubice

Podívejte se na podrobnou mapu, jak se dostanete do hobbymarketu Baumax Pardubice.

 

Hledali jste

bauhaus pardubice, hornbach, hornbach pardubice, baumax pardubice

2 komentářů

  • Marcela

    Dobrý den, po té , co mi velmi ochotným hlasem odpověděla na telefonát paní na informacích, jsem byla přepojena do oddělení zahrada. Tam jsem se snažila marně dohodou s paní s velmi velkou neochotou a nepříjemným hlasem. Sháněla jsem květináče a paní už dopředu věděla, že je nemá a to ještě neměla ani tušení, které chci!!! Pokud se prodavač chová takto, měl by raději sedět doma a neobsluhovat zákazníky. Připadám si jako za hluboké totality!!! Chápu, že je neděle, ale nejsem její zaměstnavatel.
    Velké zklamání…..!!!!!

  • Jiřina

    17.3.2018

    Dobrý den, při dnešním nákupu květin jsem se setkala s velkou arogancí pokladní, která měla na triku cedulku, že se zaučuje. Upozornila jsem jí, že ohýbá při načítání kodu muškáty a že je takto ulomí a já bych je ráda dovezla domů živé. Její odpověď byla, že je tedy dovezu mrtvé a pokračovala v jejich ničení. Neumím si představit, jak se bude chovat až nebude v zácviku. Pravděpodobně zákazníka rovnou vyhodí. Po této zkušenosti zde již nakupovat nebudu a všechny své známé budu před tímto obchodem varovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *