Warning: Illegal string offset '' in /data/web/virtuals/23188/virtual/www/domains/hobbymarkety.cz/wp-content/themes/hobby/single.php on line 11
OBI Beroun | Obchody OBI | Hobbymarkety

OBI Beroun

2.00 avg. rating (48% score) - 2 votes

Hobbymarket OBI Beroun najdete na adrese Plzeňská, Beroun. Obchody Mountfield nabízí široký sortiment zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

Adresa

Ulice Plzeňská
Město Beroun
PSČ 266 01

Kontaktní informace

Telefon +420 311537361
Email info@obi.cz
Web www.obi.cz

Další informace

Otvírací doba PO – NE 8:00-21:00

Hodnocení OBI Beroun, Vaše zkušenosti

Máte přesnější informace o hobbymarketu? Napište nám nebo přidejte komentář. Byli jste spokojeni s nabídkou zboží, služeb a personálem? Ohodnoťte hobbymarket, napište své zkušenosti!

Mapa obchodu OBI Beroun

Podívejte se na podrobnou mapu, jak se dostanete do hobbymarketu OBI Beroun.

 

Hledali jste

obi beroun

1 komentář

  • Daniela

    Máme dům, tedy jezdíme do OBI v Berouně velmi často. Dnes jsme byli opět na velkém nákupu, manžel kupoval krabici šroubů, kde jich mělo být 100ks, krabička byla otevřená, tedy je zběžně přepočítal, 4 ks chyběli, bohužel vzal si tedy ty chybějící 4 šrouby (cca 3,-/ks??) z volného prodeje a dal do krabičky. Byl obviněn z krádeže, personál nechtěl krabičku přepočítat, že prý to není jejich práce (což mě hodně zarazilo). Dostal pokutu 1000,-. Za mě docela dost. Ano, pochybil, ale do OBI již nikdy. Mě se jejich jednání velmi dotklo. Po přepočítání doma jsme zjistili, že jich je ještě méně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *