Warning: Illegal string offset '' in /data/web/virtuals/23188/virtual/www/domains/hobbymarkety.cz/wp-content/themes/hobby/single.php on line 11
OBI Beroun | Obchody OBI | Hobbymarkety

OBI Beroun

2.00 avg. rating (48% score) - 2 votes

Hobbymarket OBI Beroun najdete na adrese Plzeňská, Beroun. Obchody Mountfield nabízí široký sortiment zahradní techniky, bazénů, zahradního nábytku a dalších potřeb pro zahradu.

Adresa

Ulice Plzeňská
Město Beroun
PSČ 266 01

Kontaktní informace

Telefon +420 311537361
Email info@obi.cz
Web www.obi.cz

Další informace

Otvírací doba PO – NE 8:00-21:00

Hodnocení OBI Beroun, Vaše zkušenosti

Máte přesnější informace o hobbymarketu? Napište nám nebo přidejte komentář. Byli jste spokojeni s nabídkou zboží, služeb a personálem? Ohodnoťte hobbymarket, napište své zkušenosti!

Mapa obchodu OBI Beroun

Podívejte se na podrobnou mapu, jak se dostanete do hobbymarketu OBI Beroun.

 

Hledali jste

obi beroun, beroun hobymarket

1 komentář

  • Daniela

    Máme dům, tedy jezdíme do OBI v Berouně velmi často. Dnes jsme byli opět na velkém nákupu, manžel kupoval krabici šroubů, kde jich mělo být 100ks, krabička byla otevřená, tedy je zběžně přepočítal, 4 ks chyběli, bohužel vzal si tedy ty chybějící 4 šrouby (cca 3,-/ks??) z volného prodeje a dal do krabičky. Byl obviněn z krádeže, personál nechtěl krabičku přepočítat, že prý to není jejich práce (což mě hodně zarazilo). Dostal pokutu 1000,-. Za mě docela dost. Ano, pochybil, ale do OBI již nikdy. Mě se jejich jednání velmi dotklo. Po přepočítání doma jsme zjistili, že jich je ještě méně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *