Warning: Illegal string offset '' in /data/web/virtuals/23188/virtual/www/domains/hobbymarkety.cz/wp-content/themes/hobby/single.php on line 11
BAUHAUS Praha Dolní Chabry | Hlavní město Praha | Hobbymarkety

BAUHAUS Praha Dolní Chabry

2.00 avg. rating (48% score) - 2 votes

Hobbymarket BAUHAUS Praha Dolní Chabry najdete na adrese Ústecká 822, Praha – Dolní Chabry. Obchody BAUHAUS nabízí široký sortiment pro dílnu, dům a zahradu. Najdete zde většinu potřeb pro kutily.

Adresa

Ulice Ústecká 822
Město Praha – Dolní Chabry
PSČ 184 00

Kontaktní informace

Telefon +420 255715211
Email info.802@bauhaus.cz
Web www.bauhaus.cz

Další informace

Otvírací doba PO-PÁ 7:00-21:00 hod., SO-NE 8:00-20:00 hod. 

Hodnocení BAUHAUS Praha Dolní Chabry, Vaše zkušenosti

Máte přesnější informace o hobbymarketu? Napište nám nebo přidejte komentář. Byli jste spokojeni s nabídkou zboží, služeb a personálem? Ohodnoťte hobbymarket, napište své zkušenosti!

Mapa obchodu BAUHAUS Praha Dolní Chabry

Podívejte se na podrobnou mapu, jak se dostanete do hobbymarketu BAUHAUS Praha Dolní Chabry.

1 komentář

  • V K

    Příšerný zákaznický servis. Koupili jsme motorovou kosu, která po asi půl hodině používání přestala fungovat. Druhý den jsme jí hned vrátili. Dozvěděli, jsme se, že nový kus od nich nedostaneme a peníze zpět také ne. A musíme si počkat 30 dní na vyřízení reklamace. Výsledek tedy – zákazník bez peněz, bez kosy, ani si nemůže pořídit jinou, jelikož mu nejspíš tuto budou nutit zpět, a zahrada neposekaná víc než měsíc. V dnešní době nevídaný přístup, zvlášť u tak velkého řetězce.

    Vyhádali jsme si aspoň půjčení kosy z jejich půjčovny zadarmo (samozřejmě nic takového obsluha nenabídne zákazníkovi v této situaci automaticky, ale zákazník se musí nejdřív pořádně na*at a vyhádat si to). Přestože jsme před vrácením kosu normálně ometli a očistili obsluha nás při vracení neopomněla pokárat za to, že je kosa zelená od trávy a nutili nás na místě dočišťovavat. To vše za situace, kdy zjevně zaměstnávají servisní techniky, kteří se o nářadí starají.

    Ne překvapivě, reklamace skutečně nemůže být vyřízena dříve než za plných třicet dní. Protože se zřejmě sluší zákazníka, kterému jsme prodali vadný výrobek, zprudit, jak nejvíce to jde.

    Díky za cennou zkušenost. Už u Bauhausu nekoupíme ani hřebík 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *